Відділ освіти Пулинської селищної ради

25 000 гривень: здобудь винагороду для оплати навчання за програмою Scholarship від safetradebinaryoptions

Соціальна програма Scholarship, суть якої в безоплатній допомозі обдарованим молодим людям – загальносвітовий тренд, популярний у більшості європейських країн, Англії, Канаді та США. У країнах СНД цей напрямок теж успішно розвивається та знайшов підтримку у різних спонсорів з бізнес-середовища.

Участь у конкурсі зі Scholarship – реальний шанс за допомогою власних знань та навичок, компенсувати частково чи повністю кошти за навчання на контрактній формі. За перемогу у конкурсі (за одне із 3 призових місць) студенти отримують безповоротні грантові кошти у встановленому розмірі на свої розрахункові рахунки у ВНЗ.

Хто і навіщо спонсорує соціальну програму Scholarship?

Ключове завдання проведення різних олімпіад, змагань та конкурс – виявлення талановитої та перспективної молоді. Програма Scholarship ставить за мету такий пошук серед студентів різних ВНЗ країни.

Фінансову підтримку Scholarship надають комерційні організації, підприємці та різний бізнес. За допомогою коштів за призові місця, переможці можуть сплатити свій контракт за навчання у ВНЗ. Відмінна особливість програми – приз не виплачується у грошовій формі, а перераховується на рахунок навчального закладу на оплату навчання.

Інтерес спонсорів – ще й пошук майбутніх кадрів безпосередньо зі студентської лави. Звичайно, тематика конкурсу безпосередньо пов’язана зі сферою діяльності бізнесу, який сплачує грошові призи. Якщо конкурсант проявить себе, може під час навчання пройти стажування в компанії, а після отримання диплому – відразу вийти на своє перше робоче місце.

Що потрібно для участі у програмі Scholarship

Надіслати заявку на конкурс може будь-який студент – громадянин України, який навчається на даний момент у ВНЗ на контрактній формі навчання. Спеціальність, факультет та курс – значення не мають.

Умови конкурсу:

  1. Написати одну статтю за однією із запропонованих тем на вибір.
  2. Мінімальний обсяг тексту 5000 символів, максимальний – без обмежень.
  3. Матеріал має бути унікальним, актуальним та цікавим.
  4. Текст слід доповнити ілюстраціями, таблицями, графіками.
  5. Надіслану статтю не можна використовувати для інших програм або конкурсів

https://safetradebinaryoptions.com/ua/scholarship« повернутися до списку новин