A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Електронні класні журнали та щоденники

Сайт "Нові Знання" є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта".

Його користувачі - це керівники загальноосвітніх навчальних закладів України (директори шкіл, їх заступники), завучі, вчителі, учні, батьки або опікуни школярів.

Знайдіть свою школу на мапі, або за номером, і ви зможете переглянути розклад занять.

Тим, хто має логін та пароль доступу до сайту, можна також перейти до власних журналів (вчителі) або щоденників (учні та батьки), натиснувши кнопку "Увійти".

Учні та батьки можуть отримати логін і пароль у свого класного керівника або у вчителя інформатики.

Вчителі та класні керівники отримують логіни і паролі у куратора школи. Відшукавши на порталі ІСУО isuo.org ваш навчальний заклад , ви можете дізнатись хто є куратором вашої школи.

Куратор школи заходить на портал із тим же самим логіном та паролем, що і на портал isuo.org.

Щоб почати користуватись порталом "Нові знання" в повному обсязі, відповідальній особі в закладі освіти потрібно виконати наступні прості кроки:

1. Потрібно увійти на портал nz.ua з логіном і паролем користувача, який для вашої школи має права "Куратор ЗЗСО", або запустити програму КУРС:Школа, і в ній натиснути кнопку "КУРС:Онлайн", що знаходиться в верхній частині вікна програми поряд з іншими кнопками. Тоді авторизація з потрібними правами пройде автоматично.
2. На порталі nz.ua перейти до пункту меню "Адміністратор", обрати "Співробітники".
3. Натиснути Згенерувати паролі: Всім, хто не має пароля. На ваш комп'ютер буде завантажено PDF-файл з логінами та паролями, які потрібно роздати вчителям.
Як альтернативний та більш безпечний варіант, можна відредагувати кожного вчителя, проставити йому e-mail та логін(можна використати e-mail), тоді при зберіганні даних про вчителя йому на e-mail  автоматично буде відправлено новий пароль.
4. Так само можна згенерувати логіни та паролі батькам та дітям для кожного класу. Або ви можете покласти це завдання на класних керівників - вони мають доступ до створення логінів та паролей батькам і дітям в рамках свого класу.
5. Все, можна користуватись порталом - вчителі можут створювати журнали та заповнювати уроки по своїм предметам, виставляти оцінки та давати домашнє завдання, а батьки і діти зможуть переглядати розклад та щоденники.

Якщо раніше ви користувались порталом "Мої Знання", і логіни та паролі вже були створені, то вони підійдуть для нового порталу.

Коротка презентація NZ.UA

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ ПОРТАЛУ «НОВІ ЗНАННЯ» NZ.UA АДМІНІСТРАТОР ШКОЛИ

Початок роботи на порталі NZ.UA (Інструкція адміністратора)

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ ПОРТАЛУ «НОВІ ЗНАННЯ» NZ.UA КЛАСНИЙ КЕРІВНИК

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ ПОРТАЛУ «НОВІ ЗНАННЯ» NZ.UA ВЧИТЕЛЬ

Інструкція по роботі вчителя на порталі NZ.UA

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ПОРТАЛОМ «НОВІ ЗНАННЯ» УЧНІ І БАТЬКИ

Інструкція для учнів та батьків по роботі з порталом NZ.UA

Вхід для адміністратора