A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

МАН

Юні науковці

 

У січні нинішнього року  учні 10-11 класів опорного закладу загальної середньої освіти Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Радзівелюк Наталія, Довгалюк Андрій (педагогічний керівник Кавун Н.Я.) та Чепель Вікторія (педагогічний керівник Грабовський Ю.В.) під час зимових канікул, замість того, щоб розважатися та святкувати Новий рік і Різдво, старанно готувалися до  І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів філії учнівського товариства МАН Пулинської селищної ради, який проходив на базі опорного закладу та стали його переможцями.

Наукові роботи  юних обдарувань були представлені в 3 секціях: «Історичне краєзнавство», «Прикладна математика», «Теологія, релігієзнавство та історія релігії».

Роботи учнів-переможців були направлені на ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Обласний конкурс проходив протягом 15-18 березня в онлайн-режимі в три етапи:

І етап – заочне оцінювання наукової роботи;

ІІ етап – постерний захист;

ІІІ етап – наукова конференція.

Оцінюванням конкурсу займалися науковці різних рівнів у галузі історії, філософії та математики.

Старанність та клопітка праця конкурсантів та їхніх педагогічних керівників не була марною. За підсумками всіх трьох етапів Чепель Вікторія стала переможцем ІІ етапу конкурсу-захистунауково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в секції «Історичне краєзнавство», отримала звання дійсного члена МАН та диплом ІІІ ступеня; Довгалюк Андрій став переможцем у секції «Прикладна математика», отримав звання дійсного члена МАН та диплом ІІІ ступеня. Радзівелюк  Наталія захищала свою наукову роботу в секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», здобула звання дійсного члена МАН та нагороджена спецдипломом за активність та креативність.

Учні опорного закладу загальної середньої освіти  Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали достойні результати на всіх трьох етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та нагороджені дипломами та цінними подарунками управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, президії Житомирського територіального відділення  Малої академії наук України.

Щиро вітаємо переможців та їхніх керівників зі здобутками та бажаємо подальших перемог.

 

 

Відділ освіти Пулинської селищної ради

Вхід для адміністратора