Відділ освіти Пулинської селищної ради

МАН

Юні науковці

 

У січні нинішнього року  учні 10-11 класів опорного закладу загальної середньої освіти Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Радзівелюк Наталія, Довгалюк Андрій (педагогічний керівник Кавун Н.Я.) та Чепель Вікторія (педагогічний керівник Грабовський Ю.В.) під час зимових канікул, замість того, щоб розважатися та святкувати Новий рік і Різдво, старанно готувалися до  І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів філії учнівського товариства МАН Пулинської селищної ради, який проходив на базі опорного закладу та стали його переможцями.

Наукові роботи  юних обдарувань були представлені в 3 секціях: «Історичне краєзнавство», «Прикладна математика», «Теологія, релігієзнавство та історія релігії».

Роботи учнів-переможців були направлені на ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Обласний конкурс проходив протягом 15-18 березня в онлайн-режимі в три етапи:

І етап – заочне оцінювання наукової роботи;

ІІ етап – постерний захист;

ІІІ етап – наукова конференція.

Оцінюванням конкурсу займалися науковці різних рівнів у галузі історії, філософії та математики.

Старанність та клопітка праця конкурсантів та їхніх педагогічних керівників не була марною. За підсумками всіх трьох етапів Чепель Вікторія стала переможцем ІІ етапу конкурсу-захистунауково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в секції «Історичне краєзнавство», отримала звання дійсного члена МАН та диплом ІІІ ступеня; Довгалюк Андрій став переможцем у секції «Прикладна математика», отримав звання дійсного члена МАН та диплом ІІІ ступеня. Радзівелюк  Наталія захищала свою наукову роботу в секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», здобула звання дійсного члена МАН та нагороджена спецдипломом за активність та креативність.

Учні опорного закладу загальної середньої освіти  Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали достойні результати на всіх трьох етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та нагороджені дипломами та цінними подарунками управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, президії Житомирського територіального відділення  Малої академії наук України.

Щиро вітаємо переможців та їхніх керівників зі здобутками та бажаємо подальших перемог.

 

 

Відділ освіти Пулинської селищної ради