A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

ІСУО, ДІСО, АІКОМ

      Портал ІСУО - інформаційна система управління освітою. Це програмний комплекс, який приймає і консолідує дані із загальноосвітніх навчальних закладів, генерує обов'язкові форми звітності ЗНЗ-1, 76-РВК, 77-РВК, 83-РВК, Д-4, Д-5, Д-6, Д-7, Д-8, затверджені діючим законодавством, і пересилає їх електронні версії згідно підпорядкованості. Дозволяє здійснювати пошук інформації. Полегшує вибірку необхідних даних і складання користувацьких звітів. Має надійні алгоритми захисту інформації від несанкціонованого використання. Кожен регіон України має власне доменне ім’я і, відповідно, власну Систему управління освітою регіону. Склад і функціонал може доповнюватися і нарощуватися в залежності від завдань і потреб.

ІСУО https://zt.isuo.org/authorities/view/id/4904 

 

      ІТС ДІСО – структурований, логічно завершений організаційно-технологічний комплекс серверних, програмних та автоматизованих систем, інтерфейсів сполучення комп'ютерних програм з базами даних, взаємопов’язаних в єдиному процесі управління освітніми структурами всіх рівнів підпорядкування – від загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) до органів управління освітою. ІТС ДІСО забезпечує передавання даних, автоматизацію формування обов’язкової державної статистичної звітності та інших адміністративно-управлінських процесів на рівні органів управління освітою та їх подальшу передачу до ІТС ДІСО;

    Головною метою ІТС ДІСО є:

  • оптимізація звітності, у тому числі статистичної, у сфері загальної середньої освіти;
  • збір, обробка, формування, зберігання інформації, у тому числі статистичної, у сфері загальної середньої освіти;
  • створення та функціонування реєстру загальноосвітніх навчальних закладів;
  • збір, обробка, формування, зберігання іншої інформації у сфері загальної середньої освіти;
  • здійснення аналізу кількісного та якісного складу здобувачів освіти, педагогічних працівників у сфері загальної середньої освіти, прогнозування та вироблення управлінських рішень у відповідності до державних пріоритетів реформування освіти.

ДІСО http://diso.gov.ua/authorities/view/id/4904

Робота на сайті Нові знання

Подання статистичної звітності на початок 2020-2021 навчального року 

Подання статистичної звітності на початок 2019/2020 навчального року

Перехід до нового навчального року в програмі КУРС: Школа та створення звітності

Сайт "Нові Знання" є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта".

Вхід для адміністратора