A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Староолександрівська гімназія

Детальна інформація міститься на сайті школи: https://school.org.ua/rada/22056774

Квест «У пошуку останнього дзвінка»

 

Останній дзвінок – це особливе свято для учнів та вчителів школи, а особливо - для випускників. 24 травня в Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ступенів свято Останнього дзвінка пройшло в нетрадиційній формі – у вигляді квесту «У пошуках Останнього дзвінка». Учні школи проходили станції «Хореографічна», «Поетична», «Спортивна», «Пісенна», «Продовж прислів’я», «Вікторина» та «Склади пазл» та отримували бали за виконання завдань. Найбільше балів набрали учні 9 класу та заробили право подати останній дзвінок.

На шкільному подвір’ї зібралися всі учні школи, вчителі, батьки, щоб привітати переможців квесту. Випускники звернулися до присутніх з вітальним словом та заспівали пісню «Школа».

Черниш О.В., директор Староолександрівської школи 

 

 

У колі друзів танцюють всі

Талант і творчість - неповторна сила,

Що світ веде в прекрасну далину.

О Божий дар ! Ім’я тобі –дитина

Тобі даруєм шану і хвалу!

 

Народна мудрість говорить: «Коли людина щаслива вона танцює». І це дійсно так. Адже танець- це рух, а рух- це життя. А коли танцюють діти – світ стає добрішим, яскравішим, наповненим позитивними емоціями. В сонячний травневий день в нашій школі відбулося чудове веселе свято танцю. В святково прикрашеному залі зібралися діти, батьки, гості, щоб насолодитися творчістю учасників хореографічного гуртка, який веде чудовий хореограф, талановита людина Хорощук Любов Михайлівна. Свої таланти діти  розкрили під час виконання танцю. Свято розпочалося виступом молодшої групи, які виконали танці  «Парасольки», «Коти і миші», «Веселі гноми», «Гуси», «Рушничок». Середня група подарувала присутнім ніжний, легкий , добрий  нестаріючий вальс; веселий запальний український гопак , та танець чарівних україночок .  Важливе для людини лише час.  В танці це показали учні старшої групи . Заключною композицією святкового концертустав танець «  Моя Україна» .

Черниш О.В., директор Староолександрівської школи

 

В кожній дитині – сонце

Поглянь на небо, скільки там зірок,

Ми ж -  віддзеркалення, творіння їх думок,

Плекають нас і віра, і надія,

Любов вже спонукає – ну, лети,

Своїм життям Чумацький шлях прикрась,

На сонці залиши свої сліди,

Адже настав вже  зоряний  твій час.

Життя складне: постійний компроміс,

Постійний пошук і постійні втрати...

Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,

Чогось досягне й буде чогось вартий.

Людина кожна має свій талант,

Немає гірших – кожен в чомусь перший!

І впевнено крокує кожен з нас

До відкриттів й нових високих звершень!

23 травня в Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято «В кожній дитині – сонце». На святі було відмічено учнів, які досягли успіхів у різних номінаціях.

В номінації «Перші кроки» було відмічено учнів початкових класів, які навчаються на високому рівні навчальних досягнень (Пастухова Вікторія, Поліщук Анна, Шаля Олександра, Котвіцька Євгенія).

В номінації «Заявка на успіх» відмітили учнів 5- 9 класів, які також навчаються на високому рівні навчальних досягнень (Поліщук Юлія). Також нагородили учнів, які приймали участь в інтелектуальних конкурсах. В цьому навчальному році учні нашої школи зайняли І місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики (Мала Академія Наук), 3 місце в конкурсі знавців української мови ім..Петра Яцика, 3 місце в олімпіаді з біології. Їх було відмічено в номінації «Інтелектуальний олімп» (Шикирава Анна, Пех Максим).

Також нагородили учнів в номінаціях: «Веселковий олімп» (Поліщук Юлія, Поліщук Анна, Шаля Софія), «Жодного дня без школи» (Лисак Віталій, Гресь Данило), «До вершин спорту» (команда з футболу хлопців, команда з міні футболу дівчат, команду з багатоборства та легкої атлетики), «Знай наших» (гурт «Світанок», екологічна агітбригада, агітбригада «Молодь обирає здоров’я») «Золотий голос» (Поліщук Юлія), «Кращий декламатор» (Шакирава Анна, Черниш Карина, Поварчук Ірина).

Кожен клас відмітили в номінаціях «Відкриття року» (1 клас), «Найдружніший клас» (2 клас), «Найввічливіший клас» (6 клас), «Найвідвідуваніший клас» (3 клас), «Клас року» (4 клас), «Найспортивніший клас» (7 клас), «Найерудованіший клас»(8 клас), «Найінформаційніший клас» (9 клас), «Найдисциплінованіший клас» (5 клас)

Також дирекція школи відмітила вчителів у різних номінаціях, а саме: «Учитель року» (Токовчук С.А.),«Класний керівник року» (Боровська О.А., Кемка Л.В., Токовчук С.А.), «Кращий керівник року» (Хорощук Л.М.),  «Майстер-клас» (Черниш О.В., Боровська О.А., Пех О.Б., Черниш В.М., Мельник Л.Й.) ,  «Золоті руки» (Буравська Г.В.), «Кращий організатор року» Андрійчук І.М., Перегуда О.М.), «Мудрий порадник» (Перегуда В.Г., Шаля О.М.), «Кращий помічник і друг школи» (Опанащук Н.В.). Та вручили подяки батькам деяких учнів.

Черниш О.В., директор Староолександрівської школи

Вхід для адміністратора