A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Новини

3 лютого радою старшокласників розпочато челендж до Дня рідної мови, який святкується 21 лютого http://pulynu-cdut.osv.org.ua/news/10-13-32-25-02-2020/

«Зірочко, засвітись!»

У Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги 24 травня відбувся І  Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!». Напередодні, журі конкурсу переглянуло номери більше 400 учасників з різних областей України і на гала-концерт обрали найкращі.  

Учасники конкурсу продемонстрували свої номери у 5 номінаціях. Зокрема, вокал, гра на музичних інструментах, хореографія, оригінальний жанр, театральна майстерність. Переможців нагородили іменними Кубками фестивалю, дипломи, медалями та подарунками. А найсильніших номінували на премію імені Олени Пчілки.

http://hope-is.org.ua/nash-novini/109-u-zhitomir-vdbuvsya-gala-koncert-vseukrayinskogo-festivalyu-zrochka-zasvtis.html?fbclid=IwAR29YuDsnmZrtdrCRE5GZj2iMKhRroEgIbCy2t_BcxqgvUNiwRqK2KaT__M

ХОРЕОГРАФІЯ

(вікова категорія 7-10 років)

«КОЛОРИТ» Зразковий художній колектив (народна хореографія, смт Пулини Житомирська обл.) – І місце

(вікова категорія змішана)

КОЛОРИТ «зразковий художній колектив» (смт Пулини Житомирська обл.) – І місце

Щиро дякуємо вам за талант і любов до танцю, за збереження народних традицій краю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників.

Бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо керівнику  Зразкового хореографічного колективу "КОЛОРИТ" задоволення від  праці та гучних перемог  своїх вихованців, батькам - пишатися своїми дітьми. Нехай ваші діти стануть справжніми людьми гідними поваги, а їхня доля буде чистою й величною.

 

Колоритівці отримали Диплом ІІ ступеня

13 квітня в м. Житомир проходив ХІІІ обласний фестиваль-конкурс "Великодні дзвони 2019"Пулинську громаду представляв "Зразковий художній колектив "хореографічний колектив "КОЛОРИТ".

 

Людина може по-різному виражати свої почуття, але найбільш за все в танці.

Танець – це мова.

У заході брали участь відомі хореографічні колективи області. В нелегкій боротьбі ми отримали ДИПЛОМ ІІ ступеня, залишивши після себе "Народні хореографічні колективи". 

 

У кожної людини є своє щастя, свої миті, коли душа ніби співає і хочеться дарувати свою посмішку й радість усім навколо.

Для кожного це щось своє, те, до чого тягне і від чого не можеш відмовитися, та й не хочеш…

У когось – це подорожі, музика чи перегляд кіно, а для нас – це танці.

Вхід для адміністратора