A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Сокіл "Джура"

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична

гра «Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська гра «Сокіл» («Джура») – це шлях свідомого опанування геройськими, лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, сформованими на засадах козацького світогляду, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянська позиції, національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей та здорового способу життя; виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної держави в дусі відданості Україні та її народу; підготовки молоді до творчої праці, військової служби та захисту України.

Всеукраїнська гра «Сокіл» («Джура») проводиться в закладах освіти протягом усього навчального року під керівництвом педагога, який призначається наказом керівника цього закладу освіти. При закладі освіти створюється консультативна Козацька рада з проведення гри у складі учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

З 10 по 15 червня 2019 року проведено на базі лісового масиву смт. Першотравенськ Баранівського району 8-мі обласні змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Керівник команди, вчитель Захисту Вітчизни Фесенко Леонід Віталійович та педагог-виховник  Грибан Михайло Петрович.

Вхід для адміністратора