A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Наші досягнення

додаток 2 до наказу відділу освіти Пулинської селищної ради від 02.05.2019р № 46/о

 

У Житомирі 23-24 травня 2019 року проходив І Всеукраїнський телевізійний конкурс-фестиваль мистецтв ⭐«Зірочко, засвітись». Захід відбувався у рамках святкування 170-річного ювілею видатної письменниці, громадської діячки, науковця, члена-кореспондента Всеукраїнської академії наук, матері Лесі Українки - Олени Пчілки.

Напередодні, журі конкурсу переглянуло номери більше 400 учасників з різних областей України і на гала-концерт обрали найкращі.  

Зразковий хореографічний колектив "КОЛОРИТ" смт.Пулини та художній керівник М.С.Пташнюк отримали найвищі нагороди конкурсу-фестивалю:

I місце в номінації "Народна хореографія", вікова категорія 7-10 років - "Перепляс". 
I місце в номінації "Народна хореографія", вікова категорія 16-18 років - "Гулянка на селі". 
III місце в номінації "Народна хореографія", вікова категорія 11-15 років - " Голубка". 

 

Мар’яна Яременко – переможець конкурсу «ЧитайСвіт»

КОНКУРС ДЛЯ ДІТЕЙ «ЧИТАЙСВІТ» – мультиформатна подія, що сприяє творчому розвитку дітей, заохочує до читання та активізує діяльність бібліотек, як центрів культурного дозвілля.

10 травня оголошено результати Всеукраїнського конкурсу коміксів «ЧитайСвіт». Серед переможців – Мар’яна Яременко (ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Цей творчий конкурс для дітей (8-16 років) – конкурс коміксів (англ. comic — комедійний, комічний) про силу читання – покликаний заохотити школярів до читання і творчого розвитку та активізувати діяльність бібліотек, як центрів культурного дозвілля.

Серед переможців юна Мар’яна Яременко – ІІІ місце (137 балів), яка нагороджена Дипломом.

Упродовж травня-серпня в провідних бібліотеках столиці триватиме виставка, що презентує комікси юних переможців конкурсу.

Переможці, лауреати конкурсу та бібліотеки, котрі долучили їх до змагань, отримали книжки у подарунок та відзначені дипломами.

Вхід для адміністратора