Відділ освіти Пулинської селищної ради

МОН і Мінмолодьспорту хочуть зробити уроки фізкультури щоденними

Міністерство освіти і науки разом із Міністерством молоді та спорту працюють над тим, щоб уроки фізкультури в учнів були щодня.

Про це повідомив очільник Мінмолодьспорту Вадим Гутцайт в інтерв’ю виданню “Слово і діло”.

Гутцайт розповів про потребу замінити нинішні уроки фізкультури, пояснюючи це поганим здоров’ям дітей та тим, що самі уроки морально застаріли.

“Багато дітей не розвинені в спортивному плані, є ризики та ожиріння і проблем зі здоров’ям… Тому дуже важливо робити якісь “руханки” спортивні, робити зарядки в школах, змінити пострадянські уроки“, – заявив міністр.

Зокрема, він вважає, що способом розв’язати ці проблеми є збільшення кількості самих уроків.

“Є дуже велике бажання, щоби справді було змінено уроки фізкультури, щоби ці уроки були щодня. Над цим питанням ми разом із МОН працюємо, і президент поставив завдання, щоби більше та частіше фізкультура була в школі […] Міністерство освіти працює над цим. Ми допомагали в розробленні вправ –  міністерству освіти складніше це робити”, – розповів Гутцайт.

Говорячи про зміну вправ, міністр запевнив, що “діти не стрибатимуть через козла”. Замість цього з’являться багато різних вправ, рухливі ігри тощо.« повернутися до списку новин