A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Талановита молодь – майбутнє України

Дата: 23.01.2023 10:22
Кількість переглядів: 56

Кажуть, що людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І такий плідний, благодатний грунт створено в закладах загальної середньої освіти Пулинської селищної ради.

З метою підтримки, розвитку духовного, інтелектуального і творчого потенціалу учнівської молоді  11 січня 2023 року на базі КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради було проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Учнівського наукового товариства МАН  України Пулинської селищної ради.

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Учнівського наукового товариства МАН  України Пулинської селищної ради   взяло участь  7 здобувачів освіти  з 6 закладів освіти Пулинської селищної ради:  Пулинський ліцей, Вацлавпільський ліцей, Кошелівський ліцей, Мартинівський ліцей, Новозаводський ліцей, Староолександрівська гімназія.

Роботи були представлені у 4 відділеннях: «Філософія та суспільствознавство» (2 роботи), «Математика» (2 роботи), «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» (2 роботи), «Хімія та біологія (1 робота) та 7 секціях: «Психологія»,  «Загальна біологія» «Прикладна математика», «Математика»,  «Релігієзнавство»,      «Літературна творчість»,  «Зарубіжна література».

За підсумками  журі визнали переможцями І етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів  Учнівського наукового товариства МАН  України Пулинської селищної ради таких учнів:

    • Відділення «Математика»:

- Секція « Прикладна математика» :

Мартинюка Юрія – учня 7 класу  Пулинського ліцею, ІІ місце (педагогічні керівники – Кавун Н. Я. та Кавун В.В., вчителі математики Пулинського ліцею);

    • Відділення «Математика»:

- Секція « Математика» :

Поліщук Анну - ученицю 8 класу Староолександрівської гімназії, ІІ місце (педагогічний керівник – Черниш О.В., вчитель математики Староолександрівської гімназії;

    • Відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»:

- Секція «Літературна творчість» :

Пашківського Цезара - учня 11 класу Новозаводського ліцею, ІІІ місце (педагогічний              Відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»:

- Секція «Літературна творчість» :

 Гриценко Світлану - ученицю 11 класу Кошелівського ліцею, ІІ місце (педагогічний

керівник – Красевич І.Г., вчитель зарубіжної літератури Кошелівського ліцею);

    • Відділення «Філософія та суспільствознавство»:

- Секція «Психологіч» :

 Осінцову Тетяну, ученицю 10 класу Мартинівського ліцею, ІІІ місце (педагогічний керівник – Змієвська М.В., вчитель біології та хімії Мартинівського ліцею);

    • Відділення «Філософія та суспільствознавство»:

- Секція «Релігієзнавство» :

  Буська Тараса, учня 9 класу Вацлавпільського ліцею, ІІІ місце (педагогічний керівник, Кузьменко В.А., вчитель зарубіжної літератури Вацлавпільського ліцею)

 

 Мала академія наук сприяє пошуку та підтримці обдарованої молоді, є стартовим майданчиком до нових відкриттів, сходинкою на шляху до самовдосконалення кожної особистості. Бажаємо нашим переможцям цьогорічного конкурсу-захисту не зупинятися на досягнутому, нових  звершень і успіхів на шляху до нових знань, перемоги на обласному етапі!


« повернутися

Вхід для адміністратора