A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Конкурс «Новорічна композиція»

Дата: 21.12.2022 11:10
Кількість переглядів: 8

  

Новорічними узорами та різдвяними мотивами цього тижня наповнилася виставкова зала творчих робіт обдарованих школярів закладів освіти Пулинської громади. Кожен витвір вражає глибинною символікою, креативним вибором матеріалів та техніки виконання, а ще ці творчі поробки надзвичайно яскраво демонструють автентичну українську культуру та багатство кольорів.

  Усі експонати досить практичні та вдало підкреслюють атмосферу новорічно-різдвяного дива, у яке, на жаль,  вклинилася страшна війна… Певне тому, з-поміж інших, найбільш впадає у вічі, новорічний кролик – символ 2023 року, котрий мчить на санчатах з гербом вільної і незламної країни та везе жовто-блакитну Перемогу! До речі, ялинка на ніжках, у черевиках, як і годиться взимку, теж не дивина для наших креативних умільців і умілець.

Вся ця новорічно-різдвяна феєрія, розбурхана нашими здобувачами освіти, вже невдовзі відправиться на обласний етап традиційного щорічного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

Наразі триває відбір конкурсних робіт у номінаціях:

  • стилізована ялинка;
  • новорічний букет;
  • новорічна композиція;
  • новорічний вінок;
  • сюжетна композиція;
  • флористична новорічна картина чи колаж;
  • новорічний подарунок.

Для участі в обласному етапі від громади необхідно представити не більше однієї роботи в номінації.

Члени журі зізнаються, що обирати з-поміж цього дивограю унікальних, естетично привабливих та композиційно багатих виробів, вкрай складно, адже кожна робота по-своєму особлива і мистецьки багата.

Зичимо нашим юним талантам неодмінної перемоги, а також сил і натхнення у такий непростий час творити красу і розфарбувавати нею світ, бо, певне, у цьому і є магія Різдва!

Миру всім!


« повернутися

Вхід для адміністратора