Відділ освіти Пулинської селищної ради

Конкурс «Новорічна композиція»

  

Новорічними узорами та різдвяними мотивами цього тижня наповнилася виставкова зала творчих робіт обдарованих школярів закладів освіти Пулинської громади. Кожен витвір вражає глибинною символікою, креативним вибором матеріалів та техніки виконання, а ще ці творчі поробки надзвичайно яскраво демонструють автентичну українську культуру та багатство кольорів.

  Усі експонати досить практичні та вдало підкреслюють атмосферу новорічно-різдвяного дива, у яке, на жаль,  вклинилася страшна війна… Певне тому, з-поміж інших, найбільш впадає у вічі, новорічний кролик – символ 2023 року, котрий мчить на санчатах з гербом вільної і незламної країни та везе жовто-блакитну Перемогу! До речі, ялинка на ніжках, у черевиках, як і годиться взимку, теж не дивина для наших креативних умільців і умілець.

Вся ця новорічно-різдвяна феєрія, розбурхана нашими здобувачами освіти, вже невдовзі відправиться на обласний етап традиційного щорічного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

Наразі триває відбір конкурсних робіт у номінаціях:

  • стилізована ялинка;
  • новорічний букет;
  • новорічна композиція;
  • новорічний вінок;
  • сюжетна композиція;
  • флористична новорічна картина чи колаж;
  • новорічний подарунок.

Для участі в обласному етапі від громади необхідно представити не більше однієї роботи в номінації.

Члени журі зізнаються, що обирати з-поміж цього дивограю унікальних, естетично привабливих та композиційно багатих виробів, вкрай складно, адже кожна робота по-своєму особлива і мистецьки багата.

Зичимо нашим юним талантам неодмінної перемоги, а також сил і натхнення у такий непростий час творити красу і розфарбувавати нею світ, бо, певне, у цьому і є магія Різдва!

Миру всім!« повернутися до списку новин