Відділ освіти Пулинської селищної ради

Нові здобутки «Колориту»

Талановитий та енергійний "Зразковий художній колектив" хореографічний колектив "Колорит" КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради потішив новими здобутками.

Нещодавно талановиті колоритівці взяли участь у VI Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Лиманські зорі", що проводився у м. Миколаїв, у форматі онлайн.

Вражали членів журі високою танцювальною майстерністю, артистизмом, патріотичним запалом і неймовірно сильною енергією, котра передавала характер танцю та незламність українського народу.

За результатами конкурсу "Зразковий художній колектив" хореографічний колектив "Колорит" у номінації «Хореографічна композиція» нагороджено:

Дипломами I ступеня – танець "Гулянка на селі"(Старша група).

Дипломами I ступеня – танець "Веселий перепляс".

За плідну, самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток, зберігання і поширення української культури, естетичне виховання молоді та підтримку фестивального руху у нелегкий для країни час, Сертифікатом та Подякою нагородили художнього керівника колективу Максима Пташнюка.

Вітаємо наших обдарованих та ініціативних, активних та наполегливих колоритівців з достойною перемогою! Від душі зичимо кожному з вас і вашому наставнику незгасного прагнення до мистецького розвитку, підкорення нових творчих олімпів, сил і наснаги своєю творчістю змінювати світ, популяризувати багатовікову українську культуру та надихати молоде покоління рухатися шляхом краси і мистецтва.« повернутися до списку новин