A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Довідки та документи про щеплення учителів будуть перевірятися на достовірність

Дата: 10.09.2021 11:15
Кількість переглядів: 43

Міністерство охорони здоров’я буде перевіряти документи про щеплення чи протипокази до вакцинації, які надають працівники шкіл.

Про це розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін на інтерв’ю з медичною експерткою ЮНІСЕФ.

Керівництво МОЗ співпрацює з представниками Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки стосовно перевірок документів, які надають працівники навчальних закладів.

“Безумовно, ми отримуємо, формально і неформально, довідки про медичні протипокази, а інколи навіть підроблені довідки, які пред’являються в закладах освіти.

І в нас налагоджена співпраця з МВС і СБУ, щоби не лише перевіряти ці довідки, а фіксувати, що ці довідки є підробленими, і з’ясовувати, де вони були придбані“, – заявив Кузін.

За словами санлікаря, по кожному навчальному закладу уже зібрана інформація про кількість персоналу та працівників, які вже вакцинувалися проти COVID-19.

За створення та розповсюдження підроблених документів, які стосуються санітарних обмежень чи протидії захворюванням стаття 325 Кримінального кодексу України встановлює відповідальність від 17 до 51 тисячі гривень штрафу або до восьми років позбавлення волі, якщо це спричинило чиюсь загибель.


« повернутися

Вхід для адміністратора