Массачусетський інститут відкрив програму з математики для учнів з України
Кафедра математики Массачусетського технологічного інституту запускає безплатну освітню програму з математики для обдарованих учнів 9–11 класів з України.
Про це йдеться на сайті Освіта.ua.
Програму назвали “Мрія Юлії” у пам’ять про загиблу студентку з Харкова й волонтерку Юлію Здановську. Дівчина мріяла про безплатну програму для розвитку математики та досліджень для обдарованих школярів з України.
Заявки на участь у програмі прийматимуть до 12 квітня 2022 року. Для цього треба вирішити задачі, які є за посиланням. Звертатися із додатковими запитаннями можна до координатора програми “Мрія Юлії” Дмитра Матвієвського: yuliasdream@mit.edu.
Згідно з умовами програми, до заявки треба додати своє розв’язання набору математичних задач українською, російською чи англійською мовами, надрукувати або написати від руки та відсканувати.
“Будь ласка, пишіть не тільки відповіді, а й докази (часткові рішення / результати / ідеї, якщо ви не можете повністю вирішити завдання)”, – пишуть в описі умов вступу на програму.
До того ж організатори закликають розв’язувати якомога більше завдань. Утім, кажуть, що варто подаватися і тим, хто повністю або частково вирішив принаймні три (для учнів 10–11 класів) і принаймні дві (для учнів 9 класів) задачі.
На заняттях проєкту вивчатимуть поглиблені математичні теми, які виходять за межі шкільної програми, або працюватимуть над математичними дослідницькими проєктами під наставництвом аспірантів кафедри університету. Навчання планують розпочати наприкінці квітня й студенти збиратимуться онлайн раз на тиждень у невеликих групах.
Програма діятиме до осені 2022 року з можливим продовженням до весни 2023 року й буде доступна українською, російською та англійською мовами.
Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта” запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина взяла участь у таких зустрічах, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно з?являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні. Також продовжено набір в англомовний розмовний клуб.
Окрім того, організація запустила щотижневі онлайн-практикуми зі сімейною та дитячою психологинею Світланою Ройз.
Також дивіться:
- Щоби зберігати спокій, можете переглянути нашу ресурсну зустріч під час воєнного стану зі Світланою Ройз. На ній психологиня дала прості практики, які допоможуть зберігати ресурс. Тут текстова версія.
- Telegram-канал з аудіоказками для дітей і книжки у вільному доступі
- Цікаві завдання для учнів 1–4 класів щодня
- Щоденні психотерапевтичні зустрічі
- Як допомогти дітям впоратися з тривожністю під час воєнних дій
- Освітні платформи та дистанційні школи, які відкрили безплатний доступ для учнів.
- Маршрутні листи зі всіх предметів
- Як підтримати підлітка у кризовій ситуації
- Ігротерапія без іграшок – добірка від МОН
- ЮНІСЕФ і МОН запустили дитячий онлайн-садок
- Список безплатних ресурсів для вивчення англійської від Кембриджського університету
- Ще одна приватна школа відкрила безплатний доступ до онлайн-навчання
- Психотерапевтка пояснює, чому сльози корисні
- Підлітки та студентська молодь можуть отримати безплатні психологічні консультації
- Дитячі ігри для зняття напруження
- Доступ до сучасних підручників та інших матеріалів
- МАН запустила щоденні онлайн-уроки для учнів
- Якщо школі не вистачає вчителів для дистанційного навчання, їх можуть проводити іноземні вчителі
- Набір на участь у підліткових і батьківських психологічних групах
- Виховуємо стійкість – поради для батьків і вчителів
Слава Україні!
Героям слава!
Переможемо!