A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Потенційним цьогорічним вступникам у будь-якому разі потрібно зареєструватися на ЗНО – УЦОЯО

Дата: 30.03.2022 11:44
Кількість переглядів: 11

Український центр оцінювання якості освіти повідомив, що незалежно від того, яким буде цьогорічний вступ у виші, охочі туди потрапити мають зареєструватися на ЗНО.

“Ми ще не готові повідомити, які іспити й у якому форматі потрібно буде складати вступникам, але точно можемо сказати, що для організації будь-яких іспитів потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію ми отримаємо з бази даних реєстрації для участі в ЗНО”, – написали в центрі, що відповідає за організацію зовнішнього тестування.

Якщо ви цьогоріч закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту й ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки), потрібно це зробити до 9 квітня. Створити реєстраційну картку можна за цим посиланням.

У реєстраційній картці є поля для вибору предметів ЗНО / ДПА. Їх потрібно заповнити попри скасування ДПА у формі ЗНО. Якщо є змога, потрібно видрукувати реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуваннях, додати копію паспорта (за потреби ще й медичний витяг про потребу створити спеціальні умови для проходження тестувань) і передати керівникові закладу освіти. Якщо такої можливості немає – достатньо сформованої електронно реєстраційної картки.

Створити реєстраційні картки також просять тих випускників, які зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Докладніше про дії випускників і керівників закладів освіти читайте тут.

Нагадаємо, МОН запропонувало, як цьогоріч провести вступ у виші. Серед пропозицій – мотиваційні листи, співбесіди й мультидисциплінарний тест.


« повернутися

Вхід для адміністратора