A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Спрощене ЗНО: як його проводитимуть

Дата: 02.04.2022 11:53
Кількість переглядів: 31

МОН і Комітет із питань освіти, науки та інновацій Веровної Ради пролили світло на проведення спрощеного ЗНО

Про це пише УП Життя.

ЗНО відбудеться в спрощеному форматі, що вже було анонсовано.

Вступників мають скласти національний мультипредметний тест із трьох предметів:

  • українська мова;
  • математика;
  • історія України.

Завдань з української літератури не буде.

Загалом буде 60 завдань, які потрібно буде виконати за 80 хвилин.

Незважаючи на те, що спочатку представники влади заявляли, що мультипредметний тест складатиметься онлайн, його таки зроблять очним.

Випускники повинні будуть прийти до визначеного центру тестування. Проте з огляду на високу ймовірність повітряних тривог у різних регіонах тестування не буде проводитися в один день і в один час.

Планується, що на проходження тесту буде 10–15 днів (без урахуванням можливої додаткової сесії), розповів голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій ВР Сергій БабакВаріанти завдань кожного дня будуть різними.

Також Бабак повідомив, що оцінка буде відповідати чинним програмам ЗНО і результат кожного зі складників тесту буде відображатися в тестових балах, а також за шкалою 100 – 200.

Якщо під час тестування розпочнеться повітряна тривога, то проведення тесту призупинять, а учасники будуть повинні піти в безпечне місце.

“Це є основною умовою створення пункту тестування. Після оголошення про відбій повітряної тривоги всі учасники можуть долучитися до продовження ЗНО”, – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Водночас діти, які зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях мають приїхати в безпечні регіони, аби мати змогу пройти тестування.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти писав, що всім потенційним цьогорічним вступникам у виші потрібно зареєструватися на ЗНО до 9 квітня (створити реєстраційні картки), незалежно від того, в якій формі відбуватиметься вступне випробування.

Також Сергій Шкарлет уже ділився деталями цьогорічної вступної кампанії. Зокрема, окрім мультипредметного тесту, передбачене написання мотиваційних листів.


« повернутися

Вхід для адміністратора