A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

В кожній дитині – сонце

Дата: 07.06.2019 12:14
Кількість переглядів: 13

 

Поглянь на небо, скільки там зірок,

Ми ж -  віддзеркалення, творіння їх думок,

Плекають нас і віра, і надія,

Любов вже спонукає – ну, лети,

Своїм життям Чумацький шлях прикрась,

На сонці залиши свої сліди,

Адже настав вже  зоряний  твій час.

Життя складне: постійний компроміс,

Постійний пошук і постійні втрати...

Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,

Чогось досягне й буде чогось вартий.

Людина кожна має свій талант,

Немає гірших – кожен в чомусь перший!

І впевнено крокує кожен з нас

До відкриттів й нових високих звершень!

 

23 травня в Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято «В кожній дитині – сонце». На святі було відмічено учнів, які досягли успіхів у різних номінаціях.

В номінації «Перші кроки» було відмічено учнів початкових класів, які навчаються на високому рівні навчальних досягнень (Пастухова Вікторія, Поліщук Анна, Шаля Олександра, Котвіцька Євгенія).

В номінації «Заявка на успіх» відмітили учнів 5- 9 класів, які також навчаються на високому рівні навчальних досягнень (Поліщук Юлія). Також нагородили учнів, які приймали участь в інтелектуальних конкурсах. В цьому навчальному році учні нашої школи зайняли І місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики (Мала Академія Наук), 3 місце в конкурсі знавців української мови ім..Петра Яцика, 3 місце в олімпіаді з біології. Їх було відмічено в номінації «Інтелектуальний олімп» (Шикирава Анна, Пех Максим).

Також нагородили учнів в номінаціях: «Веселковий олімп» (Поліщук Юлія, Поліщук Анна, Шаля Софія), «Жодного дня без школи» (Лисак Віталій, Гресь Данило), «До вершин спорту» (команда з футболу хлопців, команда з міні футболу дівчат, команду з багатоборства та легкої атлетики), «Знай наших» (гурт «Світанок», екологічна агітбригада, агітбригада «Молодь обирає здоров’я») «Золотий голос» (Поліщук Юлія), «Кращий декламатор» (Шакирава Анна, Черниш Карина, Поварчук Ірина).

Кожен клас відмітили в номінаціях «Відкриття року» (1 клас), «Найдружніший клас» (2 клас), «Найввічливіший клас» (6 клас), «Найвідвідуваніший клас» (3 клас), «Клас року» (4 клас), «Найспортивніший клас» (7 клас), «Найерудованіший клас»(8 клас), «Найінформаційніший клас» (9 клас), «Найдисциплінованіший клас» (5 клас)

Також дирекція школи відмітила вчителів у різних номінаціях, а саме: «Учитель року» (Токовчук С.А.), «Класний керівник року» (Боровська О.А., Кемка Л.В., Токовчук С.А.), «Кращий керівник року» (Хорощук Л.М.),  «Майстер-клас» (Черниш О.В., Боровська О.А., Пех О.Б., Черниш В.М., Мельник Л.Й.) ,  «Золоті руки» (Буравська Г.В.), «Кращий організатор року» Андрійчук І.М., Перегуда О.М.), «Мудрий порадник» (Перегуда В.Г., Шаля О.М.), «Кращий помічник і друг школи» (Опанащук Н.В.). Та вручили подяки батькам деяких учнів.

Відділ освіти Пулинської селищної ради


« повернутися

Вхід для адміністратора