A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу “Будуємо країну без бар’єрів разом”

Дата: 20.01.2022 14:34
Кількість переглядів: 20

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Зразок заявки на участь в конкурсі проєктних ініціатив Міністерства соціальної політики

“Будуємо країну без бар’єрів разом” у прикріпленому файлі. https://rada.info/upload/users_files/41830460/7ef21d53b15aac8447e587fa3b98f13b.docx


« повернутися

Вхід для адміністратора