A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

З’явилася можливість пройти демонстраційний варіант НМТ онлайн

Дата: 28.04.2022 15:17
Кількість переглядів: 44

Український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту, який можна пройти онлайн.

Потренуватися можна за посиланням.

В УЦОЯО наголошують, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, що буде на реальному НМТ. Однак демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту за структурою, типами завдань і тривалістю виконання.

Окрім усього, перед початком виконання завдань організатори просять правдиво відповісти на 4 запитання про себе. Ці відповіді допоможуть зібрати важливу статистичну інформацію.

На тест відведено 90 хвилин, упродовж яких потрібно виконати 60 завдань із трьох навчальних предметів:

  • української мови (завдання 1–20);
  • математики (завдання 21–40);
  • історії України (завдання 41–60).

І під час виконання демонстраційного тесту, і під час реального тестування учні зможуть обирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до завдання, змінювати варіант відповіді. Після завершення роботи над тестом одразу буде результат тестування за кожен блок завдань НМТ.

До того ж під час реального тестування буде змога використовувати довідкові матеріали з математики, тож і під час проходження демонстраційного варіанту рекомендують працювати, опираючись на них.

Нагадуємо, що демонстраційний тест можна проглянути у pdf-форматі, якщо ви не маєте можливості пройти його онлайн.

Докладну інформацію про блок НМТ з української мови можна подивитися за цим посиланнямз математики – за цим посиланням, з історії України – тут.

Також дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про так зване спрощене ЗНО.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!


« повернутися

Вхід для адміністратора