Порадник для директора закладу дошкільної освіти щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти
До нового 2021/2022 навчального року в межах державно-приватно-громадського партнерства Державна служба якості освіти України спільно з Асоціацією працівників дошкільної освіти та Цифровим видавництвом MCFR розробили електронний порадник для директора закладу дошкільної освіти «Як створити та розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти».
«Кожен керівник і педагогічний колектив дитячого садка, його засновник мають прагнути створити якісний заклад дошкільної освіти. Для Державної служби якості освіти це те місце, де дитина почувається радісною і щасливою, де розвиваються і розкриваються її здібності й таланти. А це залежить від багатьох чинників: професійних працівників, які добре знають свою справу і люблять дітей, безпечного та розвивального освітнього середовища, ефективно налагодженого освітнього й управлінського процесів», — зазначив Руслан ГУРАК, Голова Служби.
Електронний порадник містить:
- рекомендації щодо створення й розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
- настанови з питань самооцінювання освітньої діяльності та управлінських процесів;
- практичні кейси з життєдіяльності закладів дошкільної освіти.
Порадник доповнено корисними порадами та посиланнями, зразками документів тощо. Крім того, він щороку оновлюватиметься з огляду на нові досягнення у сфері забезпечення якості дошкільної освіти.
Основними перевагами електронного порадника є:
- інтерактивний зміст — перехід до тієї чи тієї частини порадника в один клік;
- гіперпосилання на нормативні документи, посібники тощо;
- відео та записи вебінарів;
- додатки, які можна скачати та роздрукувати (пам’ятки, таблиці, анкети, чеклісти, документи, плакати тощо);
- можливість скачати ту чи іншу статтю й адаптувати її зміст під потреби вашого закладу з урахуванням особливостей його діяльності. Так маєте змогу створити індивідуальний порадник для свого закладу, додавши до нього унікальні практики з того чи того напряму діяльності;
- адаптованість під мобільну версію — зручно читати зі смартфону.