A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

РОЗВИТОК СПРОМОЖНИХ ОСВІТНІХ МЕРЕЖ – ТРЕНІНГИ ТА МЕНТОРСТВО ДЛЯ ОТГ

Дата: 21.05.2019 16:27
Кількість переглядів: 13

Відділ освіти  Пулинської селищної ради отримав грант на участь у проекті “Розвиток спроможних освітніх мереж в ОТГ” який впроваджується Київською школою економіки за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

До участі в проекті запрошені голова Пулинської громади,  начальник та спеціалісти відділу освіти Пулинської селищної ради та інші представники Пулинської ОТГ.

 

Мета проекту: 

    • Підтримати професійною експертизою розвиток спроможних освітніх мереж в об’єднаних територіальних громадах;
    • Навчити представників ОТГ приймати обґрунтовані рішення щодо формування і оптимізації освітньої мережі та ефективно втілювати їх у життя.

 

Проект включає: 

  1. Дводенні тренінги з аналізу політики для представників ОТГ.

Передбачено 15 тренінгів в обласних центрах України.
14-15 травня такий тренінг проведено в місті Житомирі. В ньому взяла участь Опанащук Наталія Вікторівна - начальник відділу освіти Пулинської селищної ради. Учасники тренінгу отримали знання у сфері аналізу політики, що допоможуть стратегічно мислити та формувати місцеву освітню політику з урахуванням особливостей регіону та потреб громади.

     2. Менторську програму для 12-ти ОТГ України.

Пулинська громада ввійшла до складу 12-ти ОТГ з 10-ти областей України для роботи в Менторській програмі. Яка триватиме з березня по листопад 2019 року та передбачає активну співпрацю одного з фахівців Київської школи економіки з командою, що працює у сфері освіти в ОТГ. З Пулинською ОТГ працюватиме менторка, кандидатка політичних наук, завідувачка кафедри публічного врядування Київської школи економіки Христина Голинська. Продуктом співпраці стане план розвитку шкільної мережі в громаді.

Відділ освіти Пулинської селищної ради

 


« повернутися

Вхід для адміністратора