ПЕРЕМОГИ ЮНИХ НАУКОВЦІВ
3 січня 2020 року на базі КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради було проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Пулинської філії учнівського наукового товариства та філії Вацлавпільської гімназії.
У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт було подано 9 робіт та брали участь 9 учнів Пулинської філії учнівського наукового товариства та філії Вацлавпільської гімназії «Країна знань».
Учасники представили свої роботи у 6 відділеннях: «Історія» ( 5 робіт), «Наук про Землю» (1робота), «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» (2роботи), «Математика» (1 робота).Роботи були представлені у 6 відділеннях: «Історичне краєзнавство», «Археологія», «Історія України», «Зарубіжна література», «Українська література» та «Математика».
Не були представлені роботи у відділеннях «Технічних наук» та «Комп’ютерних наук», «Екології та аграрних наук», «Філософії та суспільних дисциплін», «Мовознавства»,«Хімії та біології», «Фізики та астрономії».
Наукові товариства Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів представили1 роботу, Івановицької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1, Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1,ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів - 3. Філія Вацлавпільської гімназії представила 3 роботи.
Учасників конкурсу привітали представники відділу освіти Пулинської селищної ради. А далі – учні писали контрольні роботи та захищали свої наукові дослідження.
За підсумками 3-х видів захисту журі визнали переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення Малої академії наук України:
-
- Відділення «Математика»:
- Секція «Математика» :
-Шикиряву Анну - ученицю СтароолександрівськоїЗОШ І-ІІ ступенів, І місце (педагогічний керівник - Черниш Олена Володимирівна, директор Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів)
-
- Відділення «Історія» :
- Секція «Історичне краєзнавство»
- Степанчук Анну - ученицю Вацлавпільської гімназії, І місце(педагогічний керівник- Мурзаков Сергій Анатолійович, директор Вацлавпільської гімназії);
- Чепель Вікторію - ученицю ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце(педагогічний керівник- Грабовський Юрій Володимирович, вчитель історії ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів);
- Шевчука Михайла – учня КошелівськоїЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце(педагогічний керівник - Гомонюк Наталія Юріївна, вчитель історії Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів)
- Секція «Історія України»:
- Кострицю Іллю - учня Вацлавпільської гімназії, ІІ місце (педагогічний керівник- Мурзаков Сергій Анатолійович, директор Вацлавпільської гімназії)
- Секція « Археології»:
- Климчук Дарину - ученицю Вацлавпільської гімназії, І місце(педагогічний керівник- Мурзаков Сергій Анатолійович, директор Вацлавпільської гімназії)
-
- Відділення - «Наук про Землю» :
- Секція «Гідрологія»:
- Довгалюка Андрія – учня ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце; (педагогічний керівник- Кавун Наталія Ясонівна, вчитель математики ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів)
-
- Відділення – «Літературознавство,фольклористика, мистецтвознавство»:
Секція «Українська література»:
- Чуян Владиславу – ученицю Івановицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце;(педагогічний керівник – Субіна Ірина Олексіївна, вчитель української мови та літератури Івановицької ЗОШ І-ІІІ ступенів)
Секція «Зарубіжна література»:
- Андрійчук Анастасію - ученицю ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце(педагогічний керівник- Кравченко Тетяна Петрівна, вчитель історії ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів)
З 10 лютого по 22 лютого 2020 року тривав ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. На ІІ етап було подано 7 робіт Пулинської філії учнівського наукового товариства та філії Вацлавпільської гімназії «Країна знань».
Роботи були представлені у відділеннях: «Математика» (Шикирява Анна - учениця Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів), «Наук про Землю» (Довгалюк Андрій – учень ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство» (Чуян Владислава – учениця Івановицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Андрійчук Анастасія - учениця ОЗЗСО Пулинської ЗОШ
І-ІІІ ступенів), «Історія» (Степанчук Анна, Костриця Ілля, Климчук Дарина - учні Вацлавпільської гімназії, Чепель Вікторія - учениця ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів)
За підсумками участі у ІІ етапі переможцями визнано:
- Степанчук Анну - ученицю11 класу Вацлавпільської гімназії, яка посіла І місце у секції«Історичне краєзнавство», отримала звання «Дійсний член Малої академії наук України» (педагогічний керівник- Мурзаков Сергій Анатолійович, директор Вацлавпільської гімназії);
- Чепель Вікторію – ученицю 10 класу ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів- ІІІ місцеу секції «Історичне краєзнавство», звання «Кандидат у дійсні члени Малої академії наук України» (педагогічний керівник- Грабовський Юрій Володимирович, вчитель історії ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів)
- Кострицю Іллю - учня 11 класуВацлавпільської гімназії - ІІ місце у секції «Історія України», звання «Кандидат у дійсні члени Малої академії наук України» (педагогічний керівник- Мурзаков Сергій Анатолійович, директор Вацлавпільської гімназії)
-Климчук Дарину - ученицю 11 класу Вацлавпільської гімназії - IV місце у секції «Археологія», звання «Кандидат у дійсні члени Малої академії наук України (педагогічний керівник- Мурзаков Сергій Анатолійович, директор Вацлавпільської гімназії)
Степанчук Анна - учениця 11 класу Вацлавпільської гімназії буде захищати роботу «Роль і місце єврейської громади в житті Пулинщини в І половині ХХ століття» у секції «Історичне краєзнавство» у ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Відділ освіти Пулинської селищної ради та Наукова рада Пулинської філії вітають переможців ІІ етапу конкурсу-захисту учнів-членів МАН, педагогічних керівників Грабовського Юрія Володимировича, вчителя ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Мурзакова Сергія Анатолійовича, директора Вацлавпільської гімназії, голову Пулинського наукового товариства і бажають перемоги Анні Степанчук у ІІІ етапі, який відбудеться в квітні 2020 року в м.Києві.
Світлана Онищук,
спеціаліст відділу освіти Пулинської селищної ради