A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Здобутки громади

Дата: 25.05.2021 17:10
Кількість переглядів: 26

 

Сертифікат на суму 1 мільйон гривень для обладнання сучасними електронними ресурсами 8 кабінетів початкової освіти НУШ та 4 кабінетів математики отримала Пулинська територіальна громада у рамках проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності». Такі сертифікати отримали лише 8 громад Житомирської області.

Про це  25 травня повідомила пресслужба Асоціації міст України.

«Важливим інструментом розвитку громад є залучення позабюджетних коштів. З лютого 2021 року Асоціація міст України спільно з ГО «Центр освітніх реформ «Наші Діти» розпочала реалізацію Всеукраїнського проєкту з подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив», - повідомила виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська. Участь у проєкті взяла Пулинська селищна рада.

Селищним головою Олександром Гаврилюком та Асоціацією міст України, членом якої є наша громада з 2018 року, було підписано Меморандум про співпрацю в галузі освіти. Відділом освіти Пулинської селищної ради  була подана конкурсна заявка про участь у даному проєкті та пройшла відбір.  Розпочалася активна робота по реалізації першого етапу.  Заклади освіти творчо та наполегливо долучилися до реалізації проєкту. Адже метою проєкту є подолання цифрової освітньої нерівності, сприяння підвищенню рівня надання освітніх послуг у громадах. Цифрова трансформація освіти дозволить впровадити навчальні та інформаційні програми та курси, освітні проєкти, спрямовані на підвищення рівня цифровізації в громаді.

Перші результати увінчалися успіхом. Наша робота продовжується. Проєкт триває!


« повернутися

Вхід для адміністратора