Відділ освіти Пулинської селищної ради

Змагання з тенісу настільного

Дата: 25.01.2024 12:55
Кількість переглядів: 33

З метою активізації спортивно-масової роботи в закладах освіти, залучення здобувачів освіти  до занять спортом 24 січня в приміщенні спортивної зали Пулинського ліцею відбулися змагання з тенісу настільного у залік Гімназіади 2023-2024 навчального року.

У змаганні взяли участь 9 команд із закладів освіти Пулинської територіальної  громади.

За результатами змагань  І групі: І місце зайняла команда Староолександрівської гімназії у складі Пастухової Вікторії, Прокопчука Юрія, Соколовського Владислава, Поварчук Наталії, тренер Федоренко Ю.К.

ІІ місце виборола команда Сколобівської гімназії, тренер Дем’янчук О.М., ІІІ– команда Очеретянської філії, тренер Антонюк С.С., ІV -команда Чернявської філії, тренер Боярчук О.М.

У ІІ групі: першість та перехідний кубок завоювала команда Пулинського ліцею у складі Іщенка Ігора, Степарука Дмитра, Дзюбенко Дарії, Цимбалюк Вікторії, тренер Тичина О.А.

ІІ місце посіла команда Вацлавпільського ліцею, тренер Рижук В.А., ІІІ – команда Кошелівського ліцею, тренер Гомонюк С.М. ІV та V місця завоювали команда Новозаводського ліцею, тренер Корнійчук П.О. та Івановицького ліцею, тренер Бражевський Р.О.

Від усього серця вітаємо переможців. Бажаємо успіхів у наступних змаганнях.