A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Зразковий колектив «Колорит» 10-й рік поспіль тримає першість Житомирської області в народній хореографії

Дата: 22.04.2024 16:41
Кількість переглядів: 16

Щороку на передодні святкування Міжнародного дня  танцю в області проводиться обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «У ритмі танцю», цьогоріч його поєднали із І відбірковим туром VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.  

Отож, 22 квітня Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.Кочерги   гостинно прийняв 37 хореографічних колективів області, де з’їхалося понад  800 учасників.

«Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит», художній керівник Максим Пташнюк, Комунального закладу позашкільної освіти «Центру дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради на розсуд поважних членів журі представив хореографічну композицію «Мир над Україною» в номінації «Народний танець», змішана вікова категорія, де здобув І місце серед 28 хореографічних композицій номінації «Народний танець».

  «Поліська полька» хореографічна композиція, яка вражає своїм темпом, переходом до кульмінаційних моментів, ніжною течією рухів та різнобарвними костюмами - це поєднання колориту, сили духу, емоційної насиченості та неповторності ритму та звуків.  Саме цю хореографічну композицію «Зразковий художній колектив  Колорит» подав на відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу народної хореографії. Члени журі повторно передивлятимуться записи номерів і буде повідомлено додатково про те, які колективи будуть представляти Житомирщину на Всеукраїнському конкурсі. Тож тримаємо кулачки за «Колорит»  та чекаємо гарних новин.

Щирі вітання колективу та художньому керівнику за заслужену перемогу, адже тримати першість 10-й рік поспіль у  народній хореографії -  це величезна спільна праця в хореографічній залі та потужна віддача на сцені. Нових перемог, нових звершень, мирного неба та міцного здоров’я.


« повернутися

Вхід для адміністратора