A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Відкритий урок з футболу у рамках соціального проєкту «Відкриті уроки футболу»

Дата: 10.05.2024 16:01
Кількість переглядів: 13

10 травня у Пулинській громаді відбувся відкритий урок з футболу у рамках соціального проєкту «Відкриті уроки футболу», організатором якого є Асоціація футболу Житомирської області.

Учасниками заходу стали здобувачі освіти Пулинського ліцею,  Староолександівської гімназії, Вацлавпільського ліцею, Новозаводського ліцею, Пулинської ДЮСШ  та команда інклюзивної секції з футболу міста Житомир. Дітки працювали у шести квадратах, по черзі у кожному. В них учні виконували вправи зі спортивним інвентарем, також дітки працювали з педагогами освітнього центру «Люмос» та спеціалістами 27 ДПРЧ, 1 ДПРЗ ДСНС України у Житомирській області.

З учнями, у кожному квадраті працювали вчителі Прохоренко О. С., Федоренко Ю. К Корнійчук П. О., Мельник Р. А.,  Павлюк Р. В., Рижук В. А. та їх асистенти. На святі були присутні голова селищної ради Гаврилюк О. С., начальник відділу освіти Опанащук Н. В., голова обласної Асоціації  футболу Житомирської області Павлюк Р. В., координатор проєкту «Відкриті уроки футболу» Маєвський Р. Б.

Гостей та учасників заходу вітали чарівні черлідерки «Колорит», які своїм танцем зарядили всіх присутніх позитивними емоціями та гарним настроєм. Усі команди отримали радість від гри та були нагороджені дипломами та подарунками.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора