A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Свято молодості й краси

Дата: 31.07.2020 16:00
Кількість переглядів: 45

Випуск - це свято, якого немає у жодному календарі, воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення школи. Ось і зараз прийшов час, коли єдина для випускників нашої громади стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки. 

Дорогі випускники, перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками шкіл Пулинської громади. 

Згадайте сьогодні словом вдячності своїх наставників – перших учителів, класних керівників, педагогів, які віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть нашим учителям винагородою за благородний труд і терпіння.

Мені хотілося б звернутися сьогодні до батьків випускників. Разом зі своїми вже дорослими дітьми ви переживаєте напружену пору. У весь цей час ви віддавали їм свою увагу, турботу, проводжали в школу, жили одними інтересами, а тепер допомагаєте визначити подальшу долю, ким їм стати, як жити і працювати. Дякую вам, шановні батьки, за турботу про своїх дітей, за розуміння проблем шкіл та всебічну підтримку.

Шановні випускники! Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу, візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.

Дорогі діти, шановні батьки! Дозвольте тепло і сердечно привітати вас з святом – врученням свідоцтв про повну загальну середню освіту.

У добру путь діти, бажаю вам, юні друзі, успіхів, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!

Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!

З повагою

Начальник відділу освіти   Наталія ОПАНАЩУК


« повернутися

Вхід для адміністратора