A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Пулинської селищної ради

Пулинський ЗДО №1 «Ялинка»

Детальна інформація міститься на сайті ЗДО: http://pulyny.dytsadok.org.ua/

В ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

Уже традиційно в останній тиждень травня Пулинський ЗДО «Ялинка» випускає своїх найстарших вихованців – майбутніх першокласників. Паняночки у пишних сукнях та юні джентльмени у краватках та метеликах влаштували для вихователів та батьків справжній концерт з численними піснями, віршиками про дитячі роки в садочку і мріями про майбутні професії, а також запальними та патріотичними танцювальними постановками.

https://rada.info/upload/users_files/41830460/8738ded603ecd02a741c1c07e763ca7b.jpg«І сумне й веселе в нас сьогодні свято,

Будуть нас до школи нині проводжати».

А вітати, бажати і проводжати прийшли найближчі й найрідніші люди. 

Будьте гарними і чемними дітьми для своїх батьків, а батькам – здоров’я, терпіння та гордості за свою малечу - привітали Пулинський селищний голова О.С.Гаврилюк та начальник відділу освіти Н.В.Опанащук.

 

Від самого порога садочок зустрічав усіх повітряними кульками, своєю святковістю. Перший, хто привітав дітей та гостей, - це селищний голова Олександр Станіславович. Найкращі побажання і подаровані солодощі були доречні.

А далі – вірші, таночки, сценки і вітання, батьківські слова подяки, шалені оплески, радість і сльози на бабусиних очах. Адже тільки вони, бабусі, відчувають як швидко плине час.

В кінці найцікавіше – подарунки від начальника відділу освіти Пулинської селищної ради Н.В.Опанащук, за що ми щиро дякуємо.

Так хочеться зупинити час і сказати: «Не поспішайте дорослішати, радійте дитячій безтурботності. Дитинство – найбезтурботніший , щасливий час» .То ж в добру путь, дорогі діти. Нехай ваша життєва дорога буде світла та рівна. І  скрізь, і завжди оберігає Вас Господь!

День вишиванки у ЗДО "Ялинка"

«Вишиванка – національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Щорічно третього четверга травня українці відзначають День вишиванки.

Флеш-моб, який влаштували працівники і вихованці нашого садочка, додав святкового настрою і гордості за нашу малу і велику Батьківщину.

Ми українці – такі різні, як наші вишиванки, і єдині, як наші Гімн, Прапор і Герб.

Вишивана наша Україно – квітни! 

Т. Колесник, директор ЗДО №1.

 

Обираємо здоров’я

У рамках співпраці до закладу дошкільної освіти №1 «Ялинка» завітали четвертокласники ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., котрі ознайомили дошкільнят з програмою своєї агітбригади.

Відповідно до Угоди про співпрацю між ЗДО №1 та місцевою загальноосвітньою школою розділу Річного плану роботи закладу «Забезпечення наступності в роботі Пулинського ЗДО та ОЗЗСО Пулинської ЗОШ I-III ст.» здійснюється взаємодія освітніх закладів з метою забезпечення наступності освітнього процесу, соціальної адаптації дошкільнят до умов освітньої діяльності в школі.

Саме в рамках такої співпраці в нашому закладі побували учні 4-А класу (агітбригада «Живчик»), девізом якої є «Молодь обирає здоров’я» (вихователь Т.І.Грибан). Дошкільнята почули і побачили багато цікавинок: про здорове харчування, руханку, доглянуті зубки та волосся, вибір між комп’ютером на користь прогулянки, і взагалі про здоровий спосіб життя. Хочеться, щоб всі заклики, які лунали з вуст дітей, стали реальними вчинками у їхньому і нашому житті. Адже між хотіти і бути є різниця.

Обираємо здоров’я!!!

Т. Колесник, директор ЗДО.

Новорічні свята щедро обдарували малечу гостинцями

 

«Казку в гості кличуть діти - так ведеться споконвік.

Рік, який почнеться з чуда, буде щедрим цілий рік.

Казка, казочка, прийшла, діткам радість принесла!»

Завітала казка до малят Пулинського ЗДО №1 «Ялинка» ще за довго до свята Нового року. Святий Миколай пригостив їх солодощами і не тільки.

Тісна співпраця закладу дошкільної освіти №1 та опорного закладу загальної середньої освіти Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. дає гарні результати. Вихованці гуртка різьблення КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» разом зі своїм керівником Володимиром Лисюком подарували власноруч виготовленого казкового героя – Кота Баюна, який буде приглядати за дітками і розповідати їм цікаві історії. Щиро вдячні за гарний подарунок.

Зимова феєрія у закладі продовжилась ще три дні поспіль. У садочку панувала святкова гостинна атмосфера: гості, прикраси, ялинка, музика, таночки, ігри і, нарешті, подарунки!!!

Новорічні та Різдвяні свята щедро обдаровують малечу гостинцями та смаколиками. Нехай наші дітки ростуть здоровими та щасливими! Хай зірка наша ясно сяє – всім добру звістку сповіщає!

Тетяна Колесник, директор ЗДО №1.

 

Місячник знань з основ безпеки життєдіяльності

У рамках Місячника знань з основ безпеки життєдіяльності закладів дошкільної освіти селищної ради з 16 жовтня по 9 листопада проходив Місячник у закладі дошкільної освіти №1«Ялинка» (смт Пулини).

Як передмова, хочеться сказати: «Життя – це те, що люди найбільше прагнуть зберегти і найменше бережуть».

На важливості питання безпеки життєдіяльності наголошується в Законі України «Про дошкільну освіту». Зокрема, «Дошкільний заклад освіти забезпечує право дитини на охорону здоров’я, здоровий спосіб життя через створення умов для безпечного, нешкідливого утримання дітей, раціонального харчування. Здоров’я, його охорона та зміцнення, безпека дітей повинні бути життєвою стратегією, пріоритетом у роботі дошкільного закладу». І це справді так, адже зберегти життя та здоров’я малюків – одне із найголовніших завдань нашого колективу. Зміст заходів, спрямованих на реалізацію безпеки, проходить за трьома такими напрямками у роботі:

1. З дітьми – цікаві ігри, заняття з різної тематики – це і «Подорож у країну Безпеки», «Сам удома!», «Підкажи Незнайку, як дорогу перейти», «Наша безпека в наших руках», «Все про вітамінчики». Крім цього, читання віршиків, розгляд ілюстрацій, моделювання ситуацій, сюжетно-рольові ігри «Рятувальники», конструювання «Служба порятунку», малювання за враженнями екскурсії-огляду, аплікації «Пожежне авто»;

2. З дітьми та працівниками було проведено об’єктове тренування (відпрацювання дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій), практичний тренінг з вихователями по наданню долікарської допомоги провела старша медична сестра закладу;

3. З батьками основним напрямом роботи у нашому закладі є просвітницька діяльність (батьківські збори, анкетування, консультації, інформаційні куточки для батьків ) і ось таке звернення:

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про їх безпеку, дотримуючись правил безпечної поведінки у побуті та на вулиці.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з ними. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти у тій чи іншій ситуації.

  

Пам’ятайте ,що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Тетяна Колесник, директор ЗДО «Ялинка».

Вхід для адміністратора